Laen...
Sündmuste kalender

Eile, 14. oktoobril esinesid TAFF Clubis armastatud muusikud Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand. Duo viimase albumi „Kadri Voorand In Duo with Mihkel Mälgand“ kava tõi sügisõhtusse nii mõtlemapanevaid kui ka kaasahaaravaid noote.
„Olime Mihkliga varasemalt juba aastaid erinevates koosseisudes koos musitseerinud ja jaganud teatavas osas muusika tegemises tugevat sarnast maitset, mis polnud meie enda väljenduses veel helidena realiseerunud. Selleks oligi tarvis tulla kokku, et kaua ootama jäänud ideed lõpuks realiseerida,“ rääkis Kadri Voorand duo loomise tagamaadest.
Muusikud pole seadnud endale stiililisi piire, kokku sulatatakse nii popi, folgi, džässi ja kui ka roki elemente. See annab ruumi improvisatsioonile ning muusikaelamust ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. „Päris džäss see pole, samas ka ei midagi muud kindlat. Just sellepärast see toimibki ja vist siis meeldib ning on põnev ka kuulajatele,“ lisas Voorand. 
Fotod „Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand“ kontserdist asuvad siin. Autor Hendrik Osula.

Armastatud Eesti vokalist ja helilooja Kadri Voorand on pärjatud Eesti Muusikaauhindadel „Aasta naisartisti“ tiitliga, lisaks pälvinud erinevaid džässiauhindu ja kultuuritegelase tiitleid. Eesti üks aktiivsemaid bassiste Mihkel Mälgand pälvis äsja Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia ning on saanud ka Aasta Jazzmuusiku tiitli.
Duo on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas on tuuritatud näiteks Hiinas, Ungaris, Itaalias, Inglismaal, Saksamaal, Soomes ja mujal. Hiljuti allkirjastati leping ka maineka ACT plaadifirmaga Saksamaal.
TAFF Clubi järgmine kontsert toimub 28. novembril, kus lava haarab enda kätte Eesti gypsy-džässi lipulaev Titoks. Piletid on saadaval Piletilevis.

Loe vanemaid uudiseid