Laen...
Sündmuste kalender

Neljapäeval, 03. oktoobril sai TAFF Clubi sügishooaeg avalöögi meeleoluka LENNA kontserdiga „Tribute to Joni Mitchell“. Lenna mahedahäälses interpreteeringus sai kuulda Kanada multitalendi Joni Mitchelli loomingut.

Lauljanna, helilooja, poetess ja kunstnik Mitchell kuulub kahtlemata popmuusika ajaloo olulisemate nimede hulka. „Joni on nii andekas ja sädelev artist, tal on nii palju värve, ta on muusikaline võlur, kes on muusikamaailma jätnud sügava jälje. Olen teda alati imetlenud ja nüüd on põhjust süüvida veelgi sügavamale tema kunsti,“ sõnas Lenna kontserti inspireerinud artisti kohta.

Publikut võlusid lisaks Lenna mahedale häälele ka Raul Sööt saksofonil, Madis Muuli klahvpillidel, Pent Järve kitarril, Tõnis Kivisild basskitarril, Reigo Ahven trummidel ja muidugi Maarja Aarma kaunis taustavokaal.

Galerii kontserdist leiab siit, fotode autor Hendrik Osula.

Järgmine TAFF Club kontsert tomub juba 17. oktoobril kell 20, kui lavale astub Kruglov-Sooäär Kvartett. Korduvalt Venemaal, USAs, Hiinas, Prantsusmaal, Eestis ja Soome esinenud kooslus toob lavale Tšaikovski muusika.

Loe vanemaid uudiseid