Laen...
Sündmuste kalender

Džässi- ja kirjanduse klubi TAFF CLUB toob publiku ette põnevaid kontraste.
29. jaanuari õhtu on luuletaja Contra päralt. Võrumaa poeet astub üles sarjas „Kirjanik ja džäss“, kus kuuleb katkendeid kirjaniku loomingust ning saab kaasa elada Jüri Aarma ja Contra humoorikas-teravale dialoogile. Tõotab tulla vaimukas ja huvitav õhtu, sest võru keeles vemmalvärsse loov luuletaja kirjutab temale omase maalähedase huumoriga väga olulistest teemadest. Hiljuti täitus Urvastes postiljonina alustanud mehel 25 aastat poeedina, kirjutanud on ta pea viis tuhat luuletust ja „Eesti Kirjandusloo“ andmetel võis just Contra olla 20. sajandi lõpus ainus Eesti luuletaja, kes end oma loominguga ära elatas. Luuletajale omane esinemislaad annab õhtule kindlasti oma kordumatu lustlikkuse.
Muusikat teeb noorte bänd koosseisus Kristjan-Robert Rebane (akordion), Robert Nõmmann (kontrabass) ja Ramuel Tafenau (löökpillid). Kodukandi lauliku luule juurde kõlab loomulikult eesti muusika – Raimond Valgre, Tõnu Naissoo ja Olav Ehala lood. Õhtu on eriline veel sellepoolest, et esimest korda astub klubis üles TAFF club´i presidendi Raivo Tafenau poeg.

5.veebruari programmis „Seine´i kaldal“ aga esitatakse prantsuse šansoone. Publiku ette astub noor talendikas laulja Susanna Aleksandra Veldi. Prantsuse lütseumi ja Tartu Ülikooli prantsuse keele eriala lõpetanud neiu esineb koos selle valdkonna kogenud pillimeeste akordionist Jaak Lutsoja ja bassimees Tanel Liibergiga. Sel õhtul loeb luulet klubi kirjandushing Wimberg.

Loe vanemaid uudiseid