Laen...
Sündmuste kalender

 Tallinna Kammerorkester annab naistepäeva puhul kaks eksklusiivset kontserti tasuta. Solistina teeb kaasa Valter Soosalu ning loomulikult on kavas ka Placido Domingo hitt "Parla più piano".

Üllatuskontserdid toimuvad Tallinna Teletornis ja Nõmme Kultuurikeskuses. Kavas on itaalia vanakooli romantiline muusika – laulud eelmise sajandi filmimuusikast kuni barokini.

Selliseid kontserte toimub vaid kaks, kus Valter Soosalu esitab terve tunni jooksul romantilisi armastuslaule itaalia keeles ja musitseerib koos Tallinna Kammerorkestriga. Valter Soosalut näeb neil kontsertidel ka orkestri ees dirigendi rollis.

Kontserdid algavad 7. märtsil kell 19 Tallinna Teletorni panoraamkorrusel ja 8. märtsil kell 19 Nõmme Kultuurimajas. Kontserdile pääs on piletita, vaid Tallinna Teletorni kontserdile saab Teletorni aastapileti või restorani piletiga.

Valter Soosalu ja Tallinna Kammerorkestri naistepäevakontserdid toob kuulajateni Tallinna Kultuuriamet.

Tallinna Kammerorkestri (www.tko.ee) asutas 1993. aastal dirigent Tõnu Kaljuste. Tänaseks on sellest kujunenud üks Eesti esindusorkestreid, kes on oodatud külalisesineja kontserdilavadel Euroopas ja mujal maailmas. Alates 2013. aastast on orkestri peadirigent Risto Joost.

Loe vanemaid uudiseid