Laen...
Sündmuste kalender

Isadepäeval, 13. novembril kell 12.00 toimub Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas esmakordselt koguperekontsert nimega “Brunchert”, mis kuulub Tallinna Filharmoonia kontserdisarja “TKO Kammermuusika” ning kus kvaliteetse muusikavaliku kõrvale saab nautida ka rikkalikku hommikusööki. Lisaks on lastele avatud oma muusikatuba, kus Daana Ots viib pere pisemad pillide ja muusika võlumaailma ning Talvi Nurgamaa meisterdab lõbusaid õhupallikujukesi.

Tallinna Filharmoonia kontserdisari "TKO Kammermuusika" on loodud eesmärgiga pakkuda Tallinna Kammerorkestri orkestrantidele võimalusi rõõmustada publikut virtuoossete ettekannetega ka väiksemates kooseisudes, näiteks duode või triodena. Kavu kaunistavad põnevad, aga võrdlemisi harva esitatavad teosed, mida siinne kontserdipublik sageli nautida ei saa. 13. novembril esmakordselt asetleidev “Brunchert” ühendab endas mõnusa pühapäevahommiku hea söögi ja kauni muusikaga kõrgkvaliteetses esituses. Kontserdi nimi “Brunchert” on sündinud sõnade “brunch” (ingl. k. hiline hommikusöök) ja “kontsert” kohtumisel.

Isadepäeva bruncherdil esinevad Tallinna Kammerorkestri muusikud Harry Traksmann, Olga Voronova, Katrin Matveus, Helen Västrik, Yana Mägila, Mari Targo ja Egert Leinsaar viiulil, Karin Sarv vioolal, Villu Vihermäe tšellol ja Jüri Lepp kontrabassil.

Pilet “Bruncherdile” maksab 22 eurot, milles sisaldub nii kontsert, hommikusöök kui ka laste muusikatuba. Kuni kolm 12-aastast last saavad koos vanematega kaasa tulla päris tasuta.

Loe vanemaid uudiseid