Laen...

Eesti Telekom on 2014. aasta seisuga toetanud Birgitta festivali juba seitse aastat. Festivali toimumise kümnest aastast seitse on olnud nende toel. Toetus on kokku lepitud ka 2015. aastaks. Eesti Telekomi toetused on erasponsoritest olnud protsentuaalselt kõige suuremad.

Firmade EMT ja Elioni juhtkond ning Valdo Kalm isiklikult AS Eesti Telekomi juhatuse esimehena on oma südameasjaks võtnud Eesti kultuuri toetamise.

Valdo Kalm ütleb, et Eesti kultuuri toetamine on aastaid olnud nende missioon. „Ja Birgitta festival on selles märgiline sündmus,“ kinnitab Kalm. „ Meie koostöö on olnud hästi positiivne nii korralduslikust küljest ja kui ka emotsionaalsest aspektist – et just meie abiga on saanud teoks olulised etendused. Nende hulgas on nii külalisetendusi kui ka festivali enda omaproduktsioone.“

Siinjuures on kohane märkida 2014.aasta koostööd, kus Eri Klasi ooperigala teine etendus sai teoks ainult tänu EMT toetusele. Üks gala etendus oli juba algselt festivali programmis. Publiku huvi aga oli suurem, ja et seda rahuldada, oli vaja olulist lisafinantseerimist. Siin tuli appi EMT ja etendus sai teoks.

Loe vanemaid uudiseid