x

TERE TULEMAST TALLINNA FILHARMOONIA LEHEKÜLJELE!

Edasiliikumiseks tee oma valik

Sündmuste kalender

LIHTTEENUSE KUTSE

1. ÜLDANDMED

Lihtsustatud korras tellitava teenuse „Birgitta Festival 2017 turva- ja liiklusteenuse“ hanke (lihtteenuse) korraldajaks on Tallinna Filharmoonia, Pikk 26, 10133, Tallinn (edaspidi tellija).

2. LIHTTEENUSE LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia lihtteenuse protsessi läbiviimise aluseks on RHS § 19 ja Tallinna linnas kehtivad õigusaktid.

3. LIHTTEENUSE KIRJELDUS

Tagada Birgitta Festival 2017 turvaliseks ja sujuvaks korraldamiseks vajalik turva- ja liiklusteenus lähtuvalt Lihtteenuse Lisas 1 sätestatud tehnilise kirjelduse tingimustest ning Lisas 2 olevast alaplaanist.

4. PAKKUMUS

Hinnapakkumine peab sisaldama ühikuhindasid/kogumaksumust. Pakkumuse maksumus peab olema esitatud eurodes ilma käibemaksuta ja koos käibemaksuga. Pakkumus peab olema jõus 40 päeva.

Pakkumus tuleb esitada hiljemalt 01.06.2017 kell 13.00 e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Pakkumuste avalikku avamist ei toimu.

5. KÜSIMUSED JA TÄPSUSTUSED

Küsimuste ja täpsustamist vajavate punktide korral pöörduda kirjalikult See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. TEENUSE TELLIMINE JA ARVELDAMINE

Eduka pakkumuse valiku aluseks on madalaim hind eurodes käibemaksuta. Eduka pakkujaga sõlmitakse leping. Pakkuja kohustub allkirjastama lepingu lihtteenuse osutamiseks hiljemalt 7 päeva jooksul pärast otsuse teatavaks tegemist. Maksmine toimub peale teenuse osutamist Tallinna Filharmoonia poolt ning 21 päeva jooksul peale arve kättesaamist töö teostajalt. Arve esitamise tähtaeg on kuni 5 päeva teenuse osutamise lõppemisest. Ettemakseid ei teostata.

Vajadusel peab hankija pakkujaga esitatud pakkumuse osas läbirääkimisi, et kohandada seda lihtteenuse hanke dokumendis sätestatud nõuetele. Juhul, kui pakkumus vastab hankija ootustele, läbirääkimisi ei peeta.

 

Lisa 1

Lisa 2