x

TERE TULEMAST TALLINNA FILHARMOONIA LEHEKÜLJELE!

Edasiliikumiseks tee oma valik

Sündmuste kalender

HANKETEADE

Lihtsustatud korras tellitavad teenused

1. ÜLDANDMED

Tallinna Filharmoonia (Pikk 26, 10133, Tallinn) soovib sõlmida „Birgitta Festival 2017” artistide ja personali majutamiseks hankelepingu.

2. HANKEPROTSEDUURI LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia hankeprotsessi läbiviimise aluseks on RHS § 19.

3. TEENUSE KIRJELDUS

Tagada “Birgitta Festival 2017” artistide ja personali majutamine vastavalt hanke Lisas 1 esitatud graafikule. Kõik trupid/lavastused tuleb lavastustruppide lõikes majutada samas majutusasutuses ning tabelis kirjeldatud tingimustel ja korras. Majutusasutus peab tagama pakutava hinna sees ka buffet-stiilis hommikusöögi.

4. PAKKUMUS

Hinnapakkumine peab sisaldama ühikuhindasid ja kogumaksumust. Pakkumuse maksumus peab olema esitatud eurodes ilma käibemaksuta ja koos käibemaksuga. Pakkumus peab olema jõus 40 päeva. Pakkumus tuleb esitada hiljemalt 10.04.2017 kell 15.00         e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Pakkumuste avalikku avamist ei toimu.

5. KÜSIMUSED JA TÄPSUSTUSED

Küsimuste ja täpsustamist vajavate punktide korral pöörduda kirjalikult See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. TEENUSE TELLIMINE JA ARVELDAMINE

Parimalt pakkujalt tellitakse teenus ning sõlmitakse leping. Pakkuja kohustub allkirjastama lepingu teenuse osutamiseks hiljemalt 14 päeva jooksul pärast otsuse teatavaks tegemist. Maksmine toimub peale teenuse kätte saamist Tallinna Filharmoonia poolt ning 21 päeva jooksul peale arve kättesaamist töö teostajalt. Arve esitamise tähtaeg on kuni 5 päeva teenuse osutamise lõppemisest. Ettemakseid ei teostata.

 

LISA 1