x

TERE TULEMAST TALLINNA FILHARMOONIA LEHEKÜLJELE!

Edasiliikumiseks tee oma valik

Sündmuste kalender

Neljapäev 06.12

Naabrijazz: Soome. Joonas Haavisto feat. Susanna Aleksandra

  • Koht TALLINNA FILHARMOONIA MUSTPEADE MAJA VALGE SAAL
  • Kuupäev 06.12.2018
  • kellaaeg 20:00
  • Pilet 15/20€

Sari NAABRIJAZZ: SOOME!

Joonas Haavisto
 on üks silmapaistvamaid Põhjamaade pianiste. Ta on võitnud auhindu mitmetelt konkurssidelt nagu Jazz Improvizacija 2006, Young Nordic Jazz Comets 2007 ja Jazz Hoeilaart 2010.  Joonas Haavisto trio on välja andnud kolm albumit: Blue Waters (2009), Micro to Macro (2012) ja oku (2016). Albumid on saanud laialdast positiivset vastukaja nii Soome kui rahvusvaheliselt meedialt. Haavisto on esinenud mitmel festivalidel ja džässiklubides Euroopas, Jaapanis, Kanadas ja USAs.

Lauljatar, helilooja ja laulusõnade kirjutaja Susanna Aleksandra on tõusev täht eesti džässimaastikul. Ta haarab publikut oma karismaatilise lavaoleku,  kõrvupaitava tämbri ja lugude jutustamisega. Susanna muusika kulgeb traditsioonilise ja modernse põhjamaise džässi radadel. 2015. aastal ilmus tema omaloominguline debüütalbum "Miracles". Sibeliuse Akadeemia džässosakonna õpilasena jagab Susanna oma elu Eesti ja Soome vahel.

TAFF Clubis saab kuulda nii Joonas Haavisto instrumentaalmuusikat kui ka Susanna ja Joonase koostöös valminud omaloomingut.

Jaga Facebookis